Zdarma autobusový zájezd na utkání ČR – Korea

Zájezd připravil TJ Spartak Perštejn na Ne 5.6.2016 pro hráče a rodiče ml. žáků a ml. přípravky.

TJ Spartak Perštejn připravil na neděli 5.6.2016 pro hráče a rodiče ml. žáků a ml. přípravky zdarma autobusový zájezd do Prahy na utkání Česká Republika – Korea. Zájezd je odměnou pro hráče za úspěšnou fotbalovou sezónu a poděkováním všem, kteří se na této sezóně podíleli.

Odjezd na utkání bude ihned po ukončení zápasu ml. žáků, tj. ve 12:15 hodinod hřiště v Perštejně.Další zastávka je ve 12:25 v Klášterci n/O u školy.  Návrat mezi 19. a 20. hodinou.

Kapacita autobusu je 42 míst.  Přednost mají registrovaní aktivní hráči, v případě volných míst bude umožněn zájezd ostatním dětem. U hráčů přípravky je nutné, aby byl na každé 3 hráče minimálně jeden rodič jako dozor.U žáků bude jako doprovod realizační tým.S sebou do autobusu svačinu, pití. Dále menší obnos pro případné zakoupení občerstvení na stadionu, protože je zakázáno vnášet lahve s pitím z bezpečnostních důvodů na stadion. Dále bude patrně zakázáno vnášet velké fotoaparáty a předměty, u nichž hrozí nebezpečí vhazování na hrací plochu. Mějte toto, prosím, na paměti.

Rezervace míst pro hráče a rodiče na jirka@jestal.cz, nebo sms na 603170996 do soboty 4.6. 12:00h.

Vždy uvádějte jména hráčů a počet vstupenek.

Přejeme všem účastníkům krásný a neopakovatelný zážitek.

 

Počet zobrazení: 995